Pożyczka pod zastaw nieruchomości, dostaniesz bez zdolności kredytowej

http://huxmberptos.hatenablog.com/entry/2015/04/02/004002
Już teraz musimy stwierdzić, że w minionym okresie duże zamieszanie na polskim rynku usług pożyczkowych uczyniła informacja o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prymat w statystykach wiedzie pożyczka pod zastaw nieruchomości. Specjaliści wskazują na okoliczność, że coraz szersza grupa naszych rodaków zgadza się na zaciąganie zobowiązań poza systemem bankowym.

Dla nas jako dla długoletnich i zasłużonych doradców pożyczkowych nie ma w tym żadnego szoku. Od dłuższego już czasu zaobserwowaliśmy tendencję zmiany polityki przyznawania kredytów przez nasze banki. Dawno już minęły czasy, że kredyt dostawał w zasadzie każdy i to na przysłowiową „gębę”. Doprowadziło to do widocznego powiększenia zadłużeń przeterminowanych, czyli tego rodzaju które to były w sposób wadliwy opłacane. W tym momencie taktyka kredytowa jest o wiele bardziej rygorystyczna. Uzyskanie kredytu w banku jest względnie ciężkie i z tym pozostaje łączyć to, że prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak ogromnie popularna. pozyczki prywatne

Wiele ludzi, które to nie orientuje się w tematyce finansów jest w stanie z całą pewnością postawić pytanie „Czym odróżnia się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Kluczową różnicą jest to kto pożycza nam gotówkę. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym 2-im przypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Abstrahując od tego są znaczne różnice w formalnościach jakie to musimy załatwić aby uzyskać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obarczona stosunkowo mniejszymi formalnościami.