Pożyczka pod zastaw nieruchomości dostę-na bez BIK

moja strona
Już w tej chwili warto oznajmić, iż w minionym czasie spore zamieszanie na naszym rynku propozycji finansowych dokonała wiadomość o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prym w statystykach wiedzie pożyczka pod zastaw nieruchomości. Eksperci wskazują na fakt, że coraz to szersza grupa naszych rodaków decyduje się na zaciąganie zobowiązań poza systemem bankowym.

Dla nas jako dla długoletnich i doświadczonych doradców finansowych nie ma w tym nawet minimalnego zaskoczenia. Od dłuższego już czasu obserwowaliśmy tendencję modyfikacji strategii przyznawania kredytów przez krajowe banki. Dawno już przeminęły czasy, że kredyt uzyskiwał właściwie każdy i to na przysłowiową „gębę”. Stało się to powodem znacznego powiększenia zobowiązań przeterminowanych, to znaczy takich które były w sposób niepoprawny spłacane. W tym momencie taktyka kredytowa jest o wiele bardziej rygorystyczna. Dostanie kredytu w banku jest stosunkowo kłopotliwe i z tym wypada wiązać to, że prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak ogromnie popularna. link strony

Dużo ludzi, które nie orientuje się w tematyce finansów jest w stanie z pewnością postawić pytanie „Czymże różni się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Główną różnicą jest to kto pożycza nam pieniądze. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym 2-im przypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Oprócz tego są znaczne różnice w formalnościach które to powinniśmy załatwić aby uzyskać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obarczona stosunkowo mniejszymi formalnościami.