Kredyt bez bik to idealne rozwiązanie dla każdej zadłużonej osoby

http://www.purevolume.com
Każda osoba, jaka choć raz w całym swoim życiu miała styczność z agencjami bankowymi z całą pewnością słyszała określenie BIK. Dla niektórych jest to czarna księga dłużników w której w żadnym wypadku nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to niedużo informujący skrót zaczerpnięty z nomenklatury bankowej, który to zwyczajnemu konsumentowi nic nie mówi. Tym bardziej określenie kredyt bez bik.

W zwięzłym artykule postaramy się naszym czytelnikom wyłuszczyć te główne terminy. BIK to Biuro Informacji Kredytowej to znaczy instytucja, która została powołana do życia przez Związek Banków Polskich na początku lat 90-tych, w krótkim czasieo po naszych przemianach ekonomiczno-ustrojowej. Był to oczywisty krok jaki uczyniły banki aby strategia kredytowa była prowadzona na właściwych regułach. BIK jest to wewnętrzna baza danych do której to dostęp mogą mieć jedynie banki. Trafią do niej wiadomości o tym, iż staramy się o kredyt/pożyczkę, spłacamy lub też nie opłacamy określonego zobowiązania jak również znajduję się tam nasz scoring czyli poziom punktów, które to dostajemy za określone działania.

Kredyt bez bik jak bez problemu możemy się domyśleć jest to kredyt jaki możemy uzyskać bez weryfikacji informacji zawartych w Biurze Informacji Kredytowej. Takową ofertą są zainteresowane przede wszystkim jednostki, które to nie radzą sobie ze zwrotem swoich zadłużeń i bardzo często posiadają spore spóźnienia. Trzeba tutaj oznajmić, że tego rodzaju kredyty choć od strony prawnej powinny się nazywać pożyczkami są przydzielane poprzez podmioty pozabankowe.
http://podzastaw.org