Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych - kiedy można otrzymać na długi okres?

http://podzastaw.org
Renomowany tygodnik o problematyce finansowej przytoczył w minionym tygodniu dowody statystyczne z których wynika dość niepokojące zjawisko. Okazuje się bowiem, że coraz więcej Młodych Polaków zadłuża się ponad stan a co gorsza nie radzi sobie z prawidłową obsługą swego własnego zadłużenia. Przyczynia się do dużej ilości tragedii życiowych z samobójstwami łącznie. Nie możemy dopuszczać do tego rodzaju sytuacji. Osobom zadłużonym wskazana jest należyta pomoc. Jedną ze ścieżek wyjścia z kłopotów finansowych są pożyczki pozabankowe dla zadłużonych. z tego źródła http://cxuharleyn.hatenablog.com

Kto może na taką pożyczkę liczyć i w którym miejscu jej szukać? W zwięzłym artykule postaram się odpowiedzieć na to zapytanie. Przede wszystkim należy zdać sobie sprawę w jak zawiłej sytuacji jest osoba zadłużona. W przypadku gdy nie spłaca swoich zobowiązań to właściwie w każdym banku dostaje odpowiedź niekorzystną na swój wniosek o użyczenie pożyczki lub kredytu. Jest to jasne zważywszy na nikłą zdolność kredytową. Jednak takie stwierdzenie nie załatwia sprawy. Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych są tworzone właśnie na tak skomplikowane sytuacje.

Zasadniczym rodzajem pomocy z jakiej to mogą skorzystać osoby zadłużone są pożyczki pod zastaw nieruchomości. Ich fundamentalną zaletą jest to, że nikt nie bada informacji zawartych w tzw. rejestrach zadłużenia czyli BIK, KRD, BIG itp. Najbardziej istotne w tym wypadku jest porozumienie zawarte między pożyczkodawcą- prywatnym inwestorem a pożyczkobiorcą- osobą zadłużoną. Gwarantem spłacenia pożyczki jest nieruchomość. Wobec tego też jeśli tylko mamy mieszkanie, dom lub parcelę to o takową pożyczkę możemy się starać.