Kredyt z komornikiem na przystępnych warunkach, najlepsze oferty


Ludzie w swoim życiu posiadają różnorakie troski. Niekiedy dotyczą one dzieci, czasami związków miłosnych albo spraw finansowych. W minionych czasach to bezwzględnie te ostatnio wymienione stały się największym problemem dla dużej ilości polskich rodzin. Sprawy finansowe a właściwie brak możliwości prawidłowego spłacania swoich zobowiązań. Jeśli bowiem nie zwracamy swych pożyczek lub debetów to musimy się liczyć z ewentualnością, że w krótkim okresie dojdzie do egzekucji komorniczej. Co zrobić jeśli nie mamy pieniędzy, mamy komornika a u naszego domu stawiaja się następni wierzyciele? Gdzie poszukiwać pomocy? W którym miejscu otrzymać wsparcie. Najbardziej atrakcyjnym wyjściem jest kredyt z komornikiem

Wiele osób zadłużonych ma możliwość w tym momencie postawić pytanie „a w którym miejscu ja mam możliwość odszukać tego typu kredyt z komornikiem, skoro wszelki bank odmawia mi pomocy ze względu na moje zadłużenie komornicze właśnie”. Wyjście z sytuacji oczywiście jest ale powinno się się za nim nieco rozejrzeć. Ogólnie mamy dwie opcje aby kredyt tego rodzaju zdobyć.

Przede wszystkim mamy szereg agencji o charakterze pozabankowym (tj. takich które to udzielają pożyczek poza rynkiem bankowym i od strony legalnej nie posiadają statusu banku). W tego rodzaju firmach jesteśmy wstanie uzyskać pożyczkę bez względu na to czy posiadamy egzekucję komorniczą czy też nie. Zazwyczaj taka pożyczka jest zabezpieczona wekslem. Jednakże powinniśmy zwrócić tutaj baczną uwagę na drugorzędne koszty jakie to są połączone z pożyczką np. wielkość ubezpieczenia, marża prowizja etc.

Innym typem kredytu z komornikiem jest pożyczka pod zastaw nieruchomości. Posiadamy możliwość się o nią ubiegać jeżeli tylko jesteśmy w posiadaniu określonej posiadłości np. domu, lokalu mieszkalnego, działki.